Slide background

ارایه اینترنت بیسیم با کیفیت

نماینده رسمی شرکت رسپینا

آسان ارتباط لوتوس

ارسال اطلاعات با بالاترین سرعت

شرکت آسان ارتباط لوتوس با استفاده از تجربه چندین ساله در زمینه ارائه سرویسهای اینترنت و شبکه و با در نظر گرفتن نیاز روز افزون به اینترنت پرسرعت اقدام به ارائه این خدمات در بسیاری از نقاط شهر تهران نموده، در حال حاضر این سرویسها به صورت بیسیم و با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا ارائه شده و در اکثر موارد امکان اتصال با سرعتی بسیار بالاتر از فناوریهای دیگر همچونadsl و adsl2+ را برای مشترک فراهم می کنند. به صورتی که در برخی مواقع سرعت اینترنت از مرز 10 mbps نیز عبور می نماید.

همچنین این سرویس ها محدودیتهایی چون خطوط pcm، خطوط فیبر نوری و … را نداشته و به طور کلی هیچ نوع وابستگی به خط تلفن ندارند.

از مزیتهای دیگر اینترنت ایزی لینک امکان استفاده اشتراکی اعضای یک آپارتمان یا برج از تجهیزات برای دریافت سرویس اینترنت می باشد. به صورتی که تمامی واحدهای یک مجتمع از طریق تنها یک مودم ، به بستر اینترنت ایزی لینک متصل شده و هرکدام به صورتی کاملا مستقل با سرعتهای مجزا بدون تداخل به اینترنت متصل میگردند. در این سیستم هرکدام از مشترکین داخل مجتمع account شخصی خود را دارا بوده و از نظر پرداخت نیز به صورت مستقل عمل می نمایند. .

آسان ارتباط,اینترنت,بیسیم
آسان ارتباط,اینترنت مجتمع ها,internet

1. آنتن رادیویی

مجتمع مورد نظر به وسیله آنتن بیسیم به یکی از دکل های تامین کننده اینترنت ایزی لینک با سرعت بالا و کیفیت مناسب متصل شده و از آنتن بیسیم تا محل تقسیم اینترنت در مجتمع کابل شبکه کشیده میشود. سرعت این ارتباط متناسب با تعداد کاربران به گونه ای تعیین میشود که مصرف همزمان همه کاربران تاثیری در کیفیت و سرعت یکدیگر ایجاد ننماید.

2. مودم ADSL

تنها کاری که مشترکین در ساختمان های این سرویس باید انجام دهند تهیه یک مودم ADSL است تا با اتصال مودم به خط تلفن از اینترنت استفاده کنند .

در این روش هرکدام از مشترکان از خط جداگانه اینترنت استفاده میکند و استفاده دیگر کاربران بر روی سرعت و یا حجم دانلود کاربران دیگر تاثیری نمیگذارد.

3. دستگاه DSLAM

دستگاه دی اس لم وظیفه تبدیل ارتباط از روی کابل شبکه به خط تلفن را خواهد داشت. این دستگاه در مرکز تلفن ساختمان نصب میگردد و متقاضیان اینترنت ایزی لینک با رانژه خطوطشان در این دستگاه میتوانند بدون کابل کشی اضافی به شبکه ایزی لینک متصل شده و از کاربری مستقل خود (به لحاظ سرعت و هزینه) در اینترنت ایزی لینک استفاده کنند.

تماس باما

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید

قابل خواندن نیست؟ تغییر متن. captcha txt

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید